Nowa odsłona naszej witryny

Witamy serdecznie na naszej stronie. Trochę to trwało ale jest.

Oczywiście wymaga jeszcze kosmetyki i drobnych poprawek, jednak jest już w pełni skonfigurowana. Pracujemy z nowym oprogramowaniem, na nowym serwerze i mamy nadzieję, że nowy wygląd strony przypadnie wszystkim do gustu.

Strona jest tak skonfigurowana aby poprawnie wyświetlać się również na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony).

Wszystkie działy z poprzedniej edycji są, jednak ich układ nieco się zmienił/uprościł.

Nie zmieniło się jednak to, że chcemy zagościć u Państwa na stałe przekazując wszelkie informacje o działalności szkoły.

Mamy nadzieję, że układ, przejrzystość, grafika oraz świeży wygląd sprawi, że będą nas Państwo odwiedzać jeszcze częściej.

W imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej chciałbym złożyć serdeczne podziękowania Panu Karolowi Świętek, który bezinteresownie pomógł w przeniesieniu witryny i wiele godzin poświęcił na jej skonfigurowanie.

Zostaje już tylko życzyć wszystkim oglądającym wielu wrażeń i zapraszamy do surfowania oraz komentowania.