Aktualności

Podsumowanie konkursów przyrodniczych

W  grudniu otrzymaliśmy wyniki konkursu plastycznego "Świat owadów" i konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie" organizowanego  przez Nadleśnictwo we Włoszakowicach  i Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach. Grupa młodszych uczniów w klasach I – V  miała za zadanie wykonać pracę plastyczną dowolną techniką. Starsi uczniowie w kategorii klas VI - VIII wykonywali fotografie.

Oto laureaci i wyróżnieni:

III miejsce zajęła:

Natalia Konieczna - kl.VIII

Wyróżnienia dla:

Dobrochna Marcinek - kl.V

Zofia Rolla - kl.V

Marta Jakubowska - kl. II

Filip Grześkowiak - kl. II.

18 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 organizatorzy zaprosili do siedziby Nadleśnictwa laureatów i osoby wyróżnione wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie nagród. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 458 gości oraz 0 użytkowników.