Gminne zawody sportowe klas 1-3 SP 2017

23 marca 2017 roku uczniowie klas II i III ze szkół z terenu gminy Włoszakowice brali udział w gminnych zawodach sportowych. Każda szkoła wytypowała z poszczególnych klas po 4 dziewczynki i 4 chłopców oraz 2 osoby rezerwowe. Naszą szkołę reprezentowały klasy : II i III b w następujących składach: Alicja Lorych, Wiktoria Maciejewska, Kaja Majorek, Dobrochna Marcinek, Maja Skromna, Eryk Malepszak, Filip Samol, Szymon Dworczak, Marek Sieracki i Dawid Kiciński oraz Jagoda Grześkowiak, Oliwia Spławska, Julia Majorek,  Oliwia Tajchert, Malwina Poniży, Kacper Czapczyński, Bartosz Kiciński, Mateusz Sieracki, Łukasz Piosik i Jakub Lorych. Klasy wcześniej przygotowywały się na zawody sportowe pod okiem  swoich opiekunów i trenerów, pana Łukasza Koniecznego i pani Wioletty Zając.

Uczniowie musieli wykazać się sprawnością, szybkością i dokładnością w wykonywaniu różnych konkurencji. Odbyły się następujące wyścigi: sztafeta wahadłowa i pisana, z przeplataniem szarfy, z zawiązywaniem i rozwiązywaniem szarfy, z kozłowaniem piłki, z przeskokami przez skakankę, z przewrotem, w podporze tyłem oraz tor przeszkód.

Po emocjonujących chwilach podsumowano punkty i ogłoszono wyniki. Spośród pięciu klas z terenu naszej gminy klasa II zajęła III miejsce, natomiast klasa III b uplasowała się na II miejscu. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy i torebkę cukierków. Dziękujemy kibicom z naszej szkoły za doping z trybun, a zwycięskim klasom serdecznie gratulujemy.

Odwiedza nas 1974 gości oraz 0 użytkowników.