Ferie na sportowo 2017

Pomimo, iż są ferie i nie ma regularnych zajęć lekcyjnych, nie oznacza to, że nic w naszej szkole się nie dzieje. Już w pierwszą niedzielę dziewczęta z sekcji gimnastycznej UKS Sokolik wystąpiły z pokazem na dorocznym Balu Sokoła w Bukówcu Górnym. Przez pierwszy tydzień ferii ostro również trenowały doskonaląc swoje umiejętności gimnastyczne.

Pod koniec tygodnia całą grupą wraz z trenerem pojechały do Poznania do ARENA JUMP, gdzie również odbyły trening i mogły skorzystać z wielu urządzeń do ćwiczeń akrobatycznych. Było sporo pracy ale również i uśmiechu, a nabyte umiejętności z pewnością przydadzą się do dalszego rozwoju sekcji.

Swoje święto mieli również piłkarze z sekcji piłki nożnej, którzy wzięli udział w organizowanym przez trenera pana Łukasza Koniecznego V Turnieju Sokolik Cup 2017. O tym wydarzeniu będzie jeszcze osobny artykuł.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację naszych szkolnych przedsięwzięć feryjnych. I do zobaczenia w kolejnej edycji Ferii na sportowo.