Podsumowanie Akcji Samorządu Uczniowskiego "Zdrowe Śniadanie" i „Paczka Dobroci”

To już po raz czwarty Samorząd Uczniowski działający przy naszej szkole postanowił  przeprowadzić akcję promującą zdrowe odżywanie a zarazem mającą charytatywny cel. Akcja „ Zdrowe Śniadanie”, która  polegała na sprzedaży wcześniej przygotowanych kanapek  i rozprowadzaniu ich wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły, również i w tym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i stała się nieodłącznym elementem naszego szkolnego życia.

Akcję finansowo i rzeczowo wsparła również rekordowa liczba ludzi dobrej woli. Byli wśród nich ks. proboszcz, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy włączyli się w to dzieło niesienia pomocy. Szczególne jednak podziękowania należą się dziewczętom przygotowującym kanapki oraz paniom Annie Knop oraz Małgorzatom: Wojciechowskiej, Woźnej i Samol - Koniecznej  za opiekę nad przeprowadzeniem akcji i regularne dostarczanie świeżych warzyw.

Dzięki akcji, nie tylko zapewnialiśmy uczniom zdrowe drugie śniadanie, ale również udało nam się uzbierać rekordową sumę 1040zł, która wspomoże jedną z potrzebujących bukówieckich rodzin.

Wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.