Scieżka gimnastyczna w UKS Sokolik

UKS Sokolik - sekcja gimnastyczna - to najstarsza z sekcji naszego szkolnego klubu. Od dwudziestu już lat zajmujemy się kształtowaniem charakterów i umiejętności naszych uczniów. Do tej pory praca nie była łatwa, gdyż szkoła nasza nie posiada własnej sali gimnastycznej, a zasoby sprzętowe są niewielkie. Nawet najtrudniejsze elementy gimnastyczne wykonywane są bez żadnych zabezpieczeń, na tzw. granicy ryzyka, jedynie przy asekuracji trenera lub współćwiczących.

Dlatego z ogromną radością przywitaliśmy informację, że otrzymamy prezent w postaci ścieżki gimnastycznej.

Dzięki zabiegom dyrektora bukówieckiej szkoły, pana Daniela Piaseckiego, który sporo „się nachodził” wokół tematu, szukał sponsorów, pozyskiwał środki, dzwonił i jeździł na rozmowy, w końcu doczekaliśmy się tej chwili. Mamy profesjonalną ścieżkę gimnastyczną.

To spełnienie pewnych marzeń dla naszych uczniów i trenera, tym bardziej, że w tym roku szkolnym UKS Sokolik obchodzi swoje 20. urodziny.

Dlatego dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pozyskania tego sprzętu dla naszego klubu. Praca na takim przyrządzie z pewnością będzie miała wpływ na jeszcze lepszy rozwój gimnastyki i akrobatyki naszych podopiecznych.

Oto pełna lista sponsorów, którym serdecznie dziękujemy:

Urząd Gminy Włoszakowice

Materiały Budowlane Ideal-Dom Piotr Józefiak

Firma Usługowo Handlowo - Transportowa Jan Zapłata

Sołtys Wsi - Tadeusz Malepszy

Jolanta Paweł Marcinkowie

Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Bukówcu Górnym

Firma Handlowo-Usługowa MG-Galus Magdalena Galik MYCENTER

Elgrot Marek Piasecki

Usługi Ciesielsko-Stolarskie Ryszard Grzesiecki

Werner Kenkel Sp. z o.o.

Festyn Szkolny 2015 - Rada rodziców ZS w Bukówcu Górnym