Podsumowanie konkursów przyrodniczych

W  grudniu otrzymaliśmy wyniki konkursu plastycznego "Świat owadów" i konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie" organizowanego  przez Nadleśnictwo we Włoszakowicach  i Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. we Włoszakowicach. Grupa młodszych uczniów w klasach I – V  miała za zadanie wykonać pracę plastyczną dowolną techniką. Starsi uczniowie w kategorii klas VI - VIII wykonywali fotografie.

Previous Next

Święty Mikołaj przyszedł do szkolnej biblioteki nieco wcześniej, bo 5 grudnia i zostawił bardzo wyczekiwane prezenty – nowe książki, o które czytelnicy prosili, dopytywali się podczas wizyt w bibliotece i składali zamówienia podczas Tygodnia Szkolnej Biblioteki.

Mili uczniowie! Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej biblioteki i zachęcamy do wypożyczenia Waszych książkowych życzeń!

Oto, co na Was czeka:

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 284 gości oraz 0 użytkowników.